.Net Developer

NBC Sp. z o.o.

9 000 - 13 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

Opis oferty

Witam:)
Chciałabym po krótce przedstawić moją ofertę: Poznań/.Net Developer.

Klient: Firma działa na rynku IT od prawie 40 lat. Jest to firma konsultingowa o globalnym zasięgu, świadcząca profesjonalne usługi w branży IT. Biuro w Poznaniu jest pierwszym oddziałem i głównym Centrum Kompetencyjnym w Europie Centralnej. Specjalizują się w rozwiązaniach salesforce.com (CRM), kompleksowej obsłudze systemu SAP, a także w usługach Application Support dla wielu aplikacji IT, dostępnych 24/7. Firma współpracuje m.in. z Infor, Microsoft, Oracle, SAP. Widełki: 8000 - 13000 zł netto FV/możliwość również UP

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie nowej aplikacji webowej
  • Praca dla klienta zagranicznego
  • Praca w zespołach developerskich
  • Praca w metodologii Scrum
Wymagania:

  • ASP.NET
  • C#
  • HTML/CSS
  • MVC
  • Język angielski biegły
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę multi sport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty