Front-end Developer

TALLY WEiJL
Język programowania

TALLY WEiJL to dobrze znany, międzynarodowy producent mody, którego siedziba główna mieści się w Bazylei. Z blisko 800 sklepami w całej Europie i na Bliskim Wschodzie, skupiamy się na nowym wyzwaniu zapewnienia naszym Klientom pełnego pakietu usług dzięki sprzedaży wielokanałowej. Aby w pełni wdrożyć rozwiązania omni-channel, musimy przystosować nasze globalne systemy, m.in. SAP ERP, New POS Solution, CRM i Ecommerce. Ostatni z wymienionych został wdrożony przez Grupę w zeszłym roku i aktualnie planujemy jego wykorzystanie dla rozwiązań omni-channel, typu „click & collect", zamówienia i zwroty w sklepie i inne. Naszym celem jest oferowanie jak najlepszego doświadczenia konsumenckiego w domu, w podróży i w sklepie.

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia wiedzy na temat systemu SAP oraz ciągły rozwój zawodowy dzięki wymagającym wyzwaniom oraz wpółpracy ze spacjalistami SAP oraz użytkownikami końcowymi systemu
• Szeroki zakres projektów
• Długofalowa współpraca pozwalająca na wywarcie realnego wpływu na rozwój międzynarodowej marki
• Okazja do pracy z wiodącymi systemami, aplikacjami oraz bazami danych (między innymi HANA oraz UI5/Fiori)
• Międzynarodowa współpraca w wielokulturowym i wielojęzykowym środowisku pracy
• Biuro w ścisłym centrum Warszawy
• Wysoki standard zatrudnienia, w tym prywatna opieka medyczna oraz pakiet Multisport

Wymagania

Opis stanowiska:

• Projektowanie, programowanie, nadzór, dokumentacja oraz utrzymanie aplikacji webowych z użyciem HTML5 / CSS3 / JavaScript / SAP UI5
• Tworzenie kodu oraz bibliotek gotowych do ponownego użycia
• Optymalizacja aplikacji w celu maksymalizacji szybkości działania oraz skalowalności
• Przeprowadzanie szczegółowych analiz i rozwój aplikacji SAP w SAP UI5
• Eskalacja problemów oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
• Efektywna praca w zespole i odpowiedzialność za własny zakres zadań we wszystkich projektach

Wymagania:

• Doświadczenie w zakresie projektowania, programowania oraz implementacji aplikacji webowych z użyciem HTML5, CSS3 oraz JavaScript
• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub równorzędne kwalifikacje
• Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego
• Umiejętność poruszania się w środowisku programowania (najlepiej SAP lub zbliżonych technologii)
• Znajomość najnowszych technologii i trendów w programowaniu Front-end
• Zainteresowanie rozwojem innowacyjnych rozwiązań mobilnych SAP i zdobywaniem wiedzy na temat systemu SAP
• Znajomość najlepszych praktyk i trendów w projektowaniu UX
• Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) jest warunkiem koniecznym
• Uprzednie doświadczenie w programowaniu ABAP będzie atutem

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Zniżka pracownicza w sklepach TALLY WEiJL
  • Cykliczne imprezy firmowe
  • Panoramiczny widok z 18 piętra

O TALLY WEiJL

Founded with love
TALLY WEiJl to dobrze znany międzynarodowy producent mody dla młodych kobiet, którego siedziba główna mieści się w Bazylei. Z 800 sklepami w całej Europie i na Bliskim Wschodzie, zwracamy się w stronę zapewnienia naszym klientom sprzedaży wielokanałowej (Omni-channel). Aby naprawdę umożliwić taki proces musimy dostosować i zaadaptować nasze globalne systemy IT, takie jak SAP ERP, New Pos solution, CRM i Ecommerce. Ostatni z nich rozpoczął swoje działanie w zeszłym roku i aktualnie eksperymentujemy jego zastosowaniami w sprzedaży wielokanałowej, takimi jak kliknij i odbierz, usługa zamówienia w sklepie, zwroty w sklepie i tym podobne. Naszym celem jest oferowanie prostych i przyjemnych zakupów w domu, w podróży i w sklepie.
Nasz dział IT back-office musi zostać dostosowany i przygotowany do wpływu jaki ten proces będzie miał na centralny system ERP/SAP. Aby przyspieszyć nasz rozwój i wypełnić założone w projekcie cele, postanowiliśmy stworzyć w Warszawie nowe centrum rozwoju jako część naszego zespołu IS z siedzibą główną w Bazylei (Szwajcaria).