Programista C#/.NET

TeamQuest Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w jednym z segmentów budownictwa, wdrażający indywidualne systemy obsługi i stale zwiększający możliwości wykonawcze szukamy:

Programista C# & .NET miejsce pracy: Nowa Wieś (Częstochowa), Częstochowa

 Zadania:

-wsparcie zespołu programistów .NET / C#,
-realizacja wdrożeń i tworzenie nowych funkcjonalności w autorskim systemie ERP,
-zapewnienie poprawności działania systemu i wsparcia dla jego użytkowników.

Oczekujemy:

-wykształcenia wyższego informatycznego,
-minimum dwuletnie doświadczenie programistyczne w .NET (C#, WinForms),
-znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (T-SQL),
-znajomość Entity Framework 6,
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
-analityczne podejście do pracy,
-komunikatywność,
-dyspozycyjność,
-prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

-znajomość kontrolek DevExpress, WPF, ASP.NET, WCF, WebServices będzie dodatkowym atutem,

Proponujemy:

-pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
-pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole,
-oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie