Inżynier Systemowy

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego stałego klienta, który specjalizuje się w integracji rozwiązań informatycznych a także projektowaniu infrastruktury sieciowej poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. bezpieczeństwa IT/Inżynier Systemowy
Lokalizacja: Bydgoszcz

Obowiązki:
● Rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem infrastruktury i systemów IT,
● Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników – druga linia wsparcia technicznego,
● Projektowanie i wdrażanie rozwiązań IT,
● Konfiguracja sieci i protokołów,
● Współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu nowych rozwiązań,
● Dbanie o aktualizację i optymalizację wdrożonych rozwiązań.

Wymagania

Wymagania:
● Zaawansowana znajomość rozwiązań: Cisco, Juniper, Fortinet,
● Zaawansowana znajomość rozwiązań sieciowych: Cisco, HP, Dell,
● Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
● Znajomość Technologii (Hyper-V, VMware) oraz narzędzi do backupu,
● Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Klient oferuje:
● Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia,
● Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
● Uczestnictwo w dużych projektach opartych o nowoczesne technologie,
● Pakiet szkoleń wewnętrznych i innych benefitów,
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.