Młodszy Programista Java

Sales For
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Nasz Klient posiada zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów IT o unikalnych kompetencjach, specjalizujących się w technologiach związanych z zarządzaniem treścią (Enterprise Content Management) i procesami biznesowymi (Business Process Management). Jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu - aplikuj! Młodszy Programista Java

miejsce pracy: Gdynia

Szukamy chętnych do pracy przy projekcie dla dużego międzynarodowego odbiorcy z rynku usług finansowych. Projekt będzie realizowany w metodologii zwinnej SCRUM z wykorzystaniem technologii Vaadin i Spring.io w oparciu o platformę zarządzania treścią Alfresco.

ZADANIA:
 Tworzenie oprogramowania ¬ aplikacji odpowiedzialnych za realizację procesów biznesowych klienta,
 Rozwiązywanie problemów zgodnie z procesami wsparcia dla aplikacji.

Wymagania

WYMAGANIA:
 wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki IT / techniczne),
 doświadczenia w budowie aplikacji w oparciu o technologię Java EE,
 znajomości Spring Framework, Java Persistence API / Hibernate,
 wiedzy z zakresu wykorzystania technologii WebServices, REST, JavaScript, XML, XSD, CSS,
 umiejętności języka SQL,
 orientacji dot. budowy aplikacji w technologii AJAX,
 dobrej organizacji pracy i zdolności analitycznych,
 zadaniowego podejścia do pracy,
 samodzielności,
 komunikatywności. MILE WIDZIANE:
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 wiedza z zakresu wykorzystania baz danych PostgreSQL, Oracle
 znajomość technologii Activiti, IBM Filenet CE API, CMIS (OpenCMIS), Vaadin, IBM WebSphere, JBoss, Hazelcast,
 doświadczenie w pracy z wykorzystaniem zwinnej organizacji projektu informatycznego.

KLIENT OFERUJE:
 możliwość pracy z najnowszymi technologiami w obszarze IT,
 atrakcyjne wynagrodzenie
 korzystanie z udogodnień oferowanych przez Pomorski Park Naukowo¬Technologiczny
 elastyczne godziny pracy (7.00 – 19.00) umożliwiające łączenie pracy ze studiami, po okresie próbnym możliwość pracy w trybie Home Office,
 wszechstronne możliwości rozwoju,
 prywatną opiekę medyczną,
 naukę języka angielskiego.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać "JAVA/GDYNIA"

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).