Programista PHP (senior)

Blue Focus Sp. z o.o. Sp. K.

2 000 - 10 000 zł netto

Język programowania

Opis oferty

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko starszy programista PHP (senior PHP developer), o różnych umiejętnościach i doświadczeniu.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwijanie strony backendowej projektów webowych.
Nasza firma tworzy rozwiązania o różnej skali, przy użyciu najnowszych technologii (więkość naszych projektów korzysta z ekosystemu Symfony).

Oferujemy:
• innowacyjne projekty o różnorodnej tematyce i złożoności (pracujemy dla wielu różnych międzynarodowych klientów)
• wpływ na zespół/projekty w którym będziesz pracować - jesteśmy otwarci na Twoje doświadczenia oraz dobre nawyki i chętnie z nich skorzystamy,
• możliwość ciągłego rozwoju,
• niekorporacyjną organizację i rodzinną atmosferę,
• rozwinięcie znajomości języków obcych przez kontakt ze współpracownikami,
• indywidualne lekcje języka angielskiego,
• dostęp do kawy, boiska piłkarskiego etc...

Wymagania

Wymagania
• doświadczenie w programowaniu w języku PHP (poparte przynajmniej minimalnym portfolio),
• znajomość frameworków PHP,
• zdolność do samodzielnej analizy problemów oraz samoorganizacja,
• chęć do pracy w zespole,
• znajomość języka angielsko pozwalająca co najmniej na korzystanie z dokumentacji technicznej. Mile widziane:
• dobra znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego i wzorców projektowych,
• dobra znajomość ekosystemu Symfony,
• umiejętność poruszania się w środowisku Linux (podstawowa konfiguracja serwera, deployment aplikacji PHP, etc),
• projektowanie i tworzenie web service'ów w technologii JSON, RESTful.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O Blue Focus Sp. z o.o. Sp. K.

O firmie:
Jesteśmy firmą programistyczną, działającą od 19 lat, zajmującą się tworzeniem i rozwijaniem systemów internetowych. Prowadzimy projekty z planami rozwoju na kilka lat, jak również mniejsze.
Centrala firmy mieści się w Niemczech, w związku z czym większość naszych projektów jest kierowana na rynek niemiecki lub ogólnoświatowy.
Od 10 lat prowadzimy w Katowicach biuro składające się obecnie z kilkunastu sympatycznych i ambitnych osób.