Front End Developer [Praca zdalna] Freelance

20 - 45 zł netto / godzinowo

  • Kontrakt Umowa

Język programowania

Opis oferty

Praca dodatkowa (Freelance) dla:
Front End Developer [Praca zdalna]
Firma: CarChase
Widełki: 20-45 zł/h
Podstawowe wymagania Programista: HTML(5)/CSS/JavaScript/
Plusem będzie znajomość NodeJS i ReactJS
Zainteresowanych proszę o wstępny kontakt na priv lub Mail: [email protected]
Studenci mile widziani.

Wymagania

Opis oferty Poszukujemy osób na stanowisko: Front-End Developer WWW
Miejsce pracy: Cała Polska [Zdalnie]

Zakres obowiązków:
tworzenie i modyfikacja elementów warstwy front-endowej nowego serwisu internetowego zajmującego się sprzedażą samochodów używanych w USA i Australii.

Wymagania:
- dobra znajomość: HTML5/CSS3/JavaScript/
- mile widziana znajomość AngularJS, NodeJS
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- wynagrodzenie 20 – 45 zł/h

Osoby zainteresowane ofertą pracy kontakt na adres: [email protected]