Programista aplikacji webowych

CORE Services
Język programowania
Baza danych

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Programista aplikacji webowych
Miejsce pracy: Wrocław Oferujemy:
• długoterminową współpracę
• atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności
• zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B
• pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)
• możliwość rozwoju wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: [email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Wymagania

Opis stanowiska:
- Projektowanie i implementacja aplikacji webowych oraz wdrażanie nowych funkcjonalności
- Rozwój istniejącego oprogramowania
- Praca w zwinnej metodyce wytwarzania oprogramowania Wymagania:
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z PHP
- Umiejętność projektowania aplikacji w oparciu o architekturę trójwarstwową
- Znajomość HTML, CSS, MySQL
- Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Dodatkowe atuty:
- Znajomość zagadnień związanych z RWD, znajomość Bootstrap, Less, jQuery
- Doświadczenie w pracy z frameworkiem Zend2 i/lub Magento
- Praktyczna znajomość GIT-a, Linux, Apache2

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.