Front – end Developer - Warszawa - 5000 – 11000 zł/netto

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

5 000 - 11 000 zł netto

Dla naszego Klienta, Firmy działającej w obszarze branży interaktywnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: Front – end Developer - Warszawa - 5000 – 11000 zł/netto

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Wymagania

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się tworzeniem elementów warstwy front-endowej oprogramowania serwisów internetowych. Wymagania:

- dobra znajomość: HTML5/CSS3/JavaScript/jQuery,
- podstawowa znajomość PHP 5.6
- mile widziana znajomość Angular JS

Oferujemy:

- umowa o pracę lub kontrakt (do wyboru)
- pakiet szkoleń
- prywatna opieka medyczna
- wynagrodzenie 5000 – 11 000 zł/netto (uzależnione od umiejętności kandydata)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Front-end developer Warszawa"

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff