Praktykant Frontend Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania

Stanowisko: Praktykant Frontend Developer Do naszego działu R&D poszukujemy stażysty, który chce rozwijać się jako Frontend Developer. Gwarantujemy współpracę przy innowacyjnych i kreatywnych projektach, obok profesjonalnych i doświadczonych programistów.

Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań.

Dołącz do nas, staż może być rewelacyjną przygodą !

Aby móc wykonywać zadania efektywnie...

  • Będziesz współtworzyć innowacyjne produkty, wykreowane przez dział R&D.
  • Na co dzień będziesz współpracować z doświadczonymi i pełnymi pasji programistami.
  • Connectmedica do doskonałe miejsce do rozpoczęcia kariery zawodowej

Wymagania

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...
  • Wsparcie przy tworzeniu kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika.
  • Wsparcie przy tworzeniu i implementacji aplikacji webowych.
  • Udział w innowacyjnych projektach firmy.
  • Praca w zespole przy użyciu najnowszych technologii.

Od optymalnego kandydata oczekujemy...
  • Zainteresowania zagadnieniami związanymi z HTML.
  • Podstawowej znajomości HTML5/ CSS3.
  • Znajomości zagadnień technologii mobilnych.
  • Statusu studenta - mile widziane.
  • Dostępności min. 30 godzin w tygodniu.
  • Zdolności analitycznych, dokładności i sumienności.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com