MS Dynamics CRM Developer

Nigel Frank International

Dla naszego klienta z branży informatycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Dynamics CRM Developer.

Obowiązki:

- Zarzadzanie aplikacja MS Dynamics CRM
- Projektowanie, testowanie, implementacja i wdrażanie projektów
- Obsługa zgłoszeń serwisowych

Poszukujemy osób z posiadają:

- Wyksztalcenie wyższe informatyczne
- Doświadczenie w programowaniu MS Dynamics CRM, umiejętność projektowania interfejsów oraz nowych funkcjonaliści aplikacji
- Praktyczna znajomość JavaScript, C#, .NET
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzeni
- Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia poprzez udział w międzynarodowych projektach i pracy z najnowszymi technologiami
- Praca w młodym i dynamicznym środowisku,
- Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna oraz karta multisport

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres [email protected].

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów Microsoft. Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie jaką jest MS Dynamics CRM, oraz innych produktów Microsoft współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.