Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Język programowania
Framework
Inne

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Sharepoint Developer dla jednego z klientów z branży IT.

Obowiązki:

- Projektowanie, implementacja i analiza komponentów składowych aplikacji komponentów składowych aplikacji
- Utrzymanie i rozbudowa istniejących systemów
- Rozwiązywanie problemów eksploatacyjnych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Doświadczenie w programowaniu MS Sharepoint
- Znajomość Sharepoint 2010/2013, a także C#, .NET
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferowane są:

- Udział w ciekawych projektach międzynarodowych
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem dodatków
- Przyjazna atmosfera pracy, organizowane spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres [email protected].

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.