iOS Developer - Warszawa – 10 -15 k/netto

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

10 000 - 15 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia

Dla naszego Klienta, Firmy która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnie wykonanych aplikacji mobilnych poszukujemy osób z doświadczeniem, na stanowisko: iOS Developer - Warszawa – 10 -15 k/netto

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

- forma zatrudnienia: kontrakt
- wynagrodzenie w przedziale od 10 000 do 15 000 zł/netto (wynagrodzenie podlega negocjacji)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „iOS Developer Warszawa"

Wymagania

Zakres obowiązków: - obecny projekt to stworzenie aplikacji mobilnej dla jednego z banków

Wymagania:

-minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu na platformę iOS
-znajomości języka Objective-C i Swift 2.0+
-bardzo dobrej znajomości środowiska Xcode
-doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla iPhone / iPad
-znajomości framework CoreData
-znajomości GIT
-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff