Junior PHP DEVELOPER

PGB Human Resources

4 368 - 5 824 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Z rozwiązań naszego klienta skorzystało już ponad 1000 firm z całego świata (70% z USA). Będziesz odpowiedzialny za:

  • Uptime PHP/PHP-FPM
  • Poprawną i optymalną konfigurację PHP/PHP-FPM, MySQL i nginx
  • Błędy w aplikacji i ich naprawianie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań
Widełki:

  • Umowa o pracę 2853 - 4 500 zł miesięcznie netto
  • Umowa o dzieło 4368 - 6 200 zł miesięcznie netto
  • B2B - 30-40 zł na godzinę netto (4800 do 6400 zł miesięcznie netto na FV)

Więcej info? pisz do Justyny [email protected]

Wymagania

Twoje obowiązki:
  • Optymalizacją istniejących rozwiązań - refactoring kodu, zbudowanie środowiska TDD

  • Realizowaniu nowych funkcjonalności - będziesz osobą odpowiedzialną za ich dostarczanie w terminie
  • Zarządzanie czasem i mentoring młodszych programistów PHP

Co my dajemy?
  • Nielimitowane urlopy

  • Startupowa atmosfera

  • Darmowe obiady dwa razy w tygodniu