Go/Golang Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

7 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się software house tworzącego dedykowane rozwiązania IT dla zachodnich partnerów, poszukujemy osoby na stanowisko:
Go/Golang Developer miejsce pracy: Warszawa albo zdalnie

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

►Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
►Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
►Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
►Budowanie solidnych, wielkoseryjnych aplikacji, w Golang.

Od kandydatów oczekujemy:

►Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w jezyku Go.
►Dobrej znajomości j. angielskiego.
►Umiejętności tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną.
►Chęci do rozwoju w obszarze technologii Google.
►Umiejętności pracy z zespołem klienta.
►Zaangażowania i kreatywności.
►Elastycznośc.

Mile widziane będzie:

►Doświadczenie z innymi językami programowania.

Proponujemy:

►Elastyczną formę współpracy: B2B lub umowa o pracę.
►Atrakcyjne wynagrodzenie.
►Innowacyjne projekty, pracę pełną wyzwań.
►Międzynarodowe środowisko.
►Przyjazną atmosferę.
►Ubezpieczenie.
►Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

W razie pytań/wątpliwości zapraszam do kontaktu: [email protected]