Programista - system klasy ERP - Microsoft Dynamics NAV

NAV24 Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Inne

Dynamiczna branża. Renomowane rozwiązania IT dla biznesu. Najnowsza technologia Microsoft. Rozwijaj ją razem z NAV24 jako Programista. Sprawdź, dlaczego warto: Oferujemy:
• pracę z rozpoznawalnymi, światowymi produktami (oprogramowanie Microsoft Dynamics NAV) oraz z profesjonalnymi usługami IT
• udział w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego
• uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach Microsoft
• pracę w zgranym zespole, pasjonującym się nowoczesnymi technologiami
• szkolenia produktowe
• niezbędne narzędzia pracy
• kartę MultiSport
• kurs j. angielskiego

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne
• doświadczenie min. 2-3 lata
• znajomość .NET, Java Script, HTML, CSS
• gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji i nauki nowych narzędzi
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• biegła znajomość pakietu MS Office

Dodatkowymi atutami będą:
• wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
• znajomość systemów klasy ERP lub Microsoft Dynamics NAV

Zakres obowiązków:
• tworzenie dedykowanych rozwiązań w oparciu o technologię .NET
• programowanie w aplikacji NAV w języku CAL
• rozwój bieżących projektów .NET
• projektowanie integracji pomiędzy systemem ERP a zewnętrznym serwisami
• realizowanie zadań związanych z wdrożeniami systemów informatycznych na poziomie zewnętrznych aplikacji
• bieżące rozwiązywanie problemów użytkowników
• nadzorowanie poprawności funkcjonowania systemu

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Świetna atmosfera :)
  • Zajęcia j. angielskiego

O NAV24 Sp. z o.o.

NAV24 to zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów, których łączy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu oprogramowania biznesowego (Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM oraz Microsoft Office 365). Jesteśmy kluczowym partnerem Microsoft w Polsce, posiadamy status Gold Microsoft Partner.

NAV24 wspiera, zarówno międzynarodowe korporacje, jak i lokalne firmy, w procesach księgowych, sprzedażowych, produkcyjnych i magazynowych. W kompetencje ekspertów NAV24, oprócz wdrożenia i wsparcia serwisowego, wchodzą kompleksowe usługi obejmujące przemodelowanie i organizację procesów biznesowych.