Java Software Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

15 000 - 19 000 zł netto

Język programowania

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się wyszukiwaniem lokalnym poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Java Software Developer miejsce pracy: Warszawa

Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

Praca w projekcie back-end, opartym o architekturę mikroserwisową;
Programowanie z uzyciem Java8.

Od kandydatów oczekujemy:

-Praktyczna umiejętność programowanie z użyciem Java8;
-Znajomość Spring Framework;
-Umiejętność wykorzystywania baz SQL, jak i noSQL;
-Znajomość systemu kontroli wersji Subversion/GIT;
-Umiejętność korzystania z narzędzi wspierających procesy CI/CD;
-Swoboda w poruszaniu się w środowisku Linux/ MS Windows.

Mile widziane będzie:

-Znajomość SOLR oraz języka angielskiego;
-Znajomość architektury mikroserwisowej.

Firma oferuje:

-Umowa o pracę lub B2B na roczny kontrakt;
-Atrakcyjne wynagrodzenie;
-Prywatna opieka medyczna;
-Pakiet ubezpieczeniowy;
-Praca w fajnym zespole SCRUM.