Linux Middleware Test Developer

ZeroChaos Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Narzędzia
Inne

Dla swojego klienta, miedzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko: Linux Middleware Test Developer Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie środowiska testowego
• Tworzenie scryptów pod multimedia, connectivity, storage areas
• Kontakt z klientem Wymagania:
• Experience in linux userspace development
• Doświadczenia w pracy z językiem C
• Doświadczenie z shell, bash
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:
• Doświadczenie w rozwoju middleware i tworzenia środowiska testowego z użyciem C, bash oraz linux w obszarach – multimedia, connectivity, storage
• Multimedia: GStreamer, Lame, Alsa knowledge and related audio tools
• Wiedza z zakresu łączności (BT, WLAN): BlueZ toolchain, iwconfig, iperf, netperf
• Podstawowa znajomość z zakresu formatów audio/video i codeców
• Podstawowa wiedza z zakresu protocols

Oferujemy:
• Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
• Udział w międzynarodowych projektach
• Kontakt z najnowszymi technologiami
• Rozwój zawodowy
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie