Web Developer-3500 –6000 zł/netto –Firma o globalnym zasięgu

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

3 500 - 6 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego Klienta Firmy o globalnym zasięgu poszukujemy specjalisty z doświadczeniem na stanowisko: Web Developer – Katowice - 3500 – 6000 zł/netto – Firma o globalnym zasięgu

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

- umowa o pracę
- pracę w międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju i awansu
- pakiet szkoleń
- budżet na konferencje i szkolenia developerskie
- pakiet medyczny
- warsztaty rozwojowe za granicą
- wynagrodzenie 3500 – 6000 zł/netto adekwatnie do doświadczenia i umiejętności (prosimy o podanie oczekiwań finansowych wraz z przesyłaną aplikacją)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Web Developer Katowice"
Po otrzymaniu zgłoszenia udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty oraz potencjalnego pracodawcy.

Wymagania

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, kodowanie i modyfikowanie stron internetowych. Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, API, PHP
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff