Specjalista ds. IT

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR dla swojego stałego klienta - firmy z branży elektrotechnicznej, która jest głównym producentem gniazd elektrycznych, wtyczek przemysłowych oraz innych wyrobów z elektrotechniki poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista IT
Lokalizacja: Dzierżoniów (dolnośląskie)

Opis stanowiska:
-Pomoc w integracji z systemem wewnętrznym i zewnętrznym,
-Programowanie oraz implementacja rozwiazań programistycznych Microsoft Dynamics AX,
-Pomoc techniczna wspierająca dział,
-Administracja baz danych 2003/2008/2012 MS SQL.

Wymagania

Wymagania:
-Minimum roczne doświadczenie na stanowisku pracownika działu IT,
-Wykształcenie średnie lub wyższe (profil informatyczny),
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
-Praktyczna wiedza z zakresu programowania w języku X/X++,
-Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych MS SQL 2003/2008/2012,
-Znajomość języka C#. Klient oferuje:
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premie roczne,
-Pakiet socjalny,
-Praca w stabilnej firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.