PROGRAMISTA JAVA

CORE Services
Baza danych
Inne

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora bankowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Programista JAVA
Miejsce pracy: Warszawa lub Łódź lub Gdańsk

OFERUJEMY:
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii.
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

OPIS STANOWISKA:
• Praca przy rozwijaniu zintegrowanej platformy front office – EXION (bankowość internetowa).
• Przygotowywanie dokumentacji.
• Wsparcie testów, wsparcie stabilizacji systemów.
• Praca w zespole projektowym.
• Budowa komponentów, ale również całych aplikacji.
• Praca w wybranej lokalizacji: Warszawa, Łódź lub Gdańsk. OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
• Bardzo dobra znajomość JAVA EE.
• Znajomość platformy EXION.
• Znajomość JSP, JSF, SERVLETS.
• Mile widziana znajomość języka SQL.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez przycisk APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.