Zatrudnimy 4 osobowy zespół programistów .NET [TORUŃ]

ProData Consult

90 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Szukam 4 osobowego zespołu programistów .NET do Torunia
Projekt dotyczy oprogramowania wspierającego prace firmy zajmującej się dystrybucją leków.

Wymagania

Oczekiwane doświadczenie:
4 członków zespołu, min 1 senior i 3 mid Zakres obowiązków:
Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
Projektowanie i implementacja rozwiązań
Tworzenie dokumentacji technicznej
Tworzenie testów jednostkowych
Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych

Technologie:
.NET (wersje 3.5, 4.0, 4.5), MS SQL 2008/2012/2015, znajomość technologii AJAX, JSONP oraz REST

C#, T-SQL, dobra znajomości XHTML / CSS / JS / jQuery oraz standardów W3C,

Znajomość takich koncepcji jak:
Wstrzykiwanie zależności, testy jednostkowe, TDD, wzorce projektowe, wzorce architektoniczne, DDD, BDD, Web Service, Ciągła integracja,

Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM
Doświadczenie w budowaniu rozwiązań na wiele różnych platform (mobile, web)

Narzędzia:
Visual Studio 2010/2015, Resharper, NuGet, SQL Server Management Studio, Subversion

Biblioteki i frameworki:
WCF, WebAPI, Linq, Castle Windsor, NUnit, Nsubstitute, NLog,
Dobra znajomość. AngularJS, KnockoutJS

Mile widziane:
Znajomość programów graficznych w stopniu zapewniającym przeniesienie projektu graficznego do HTML5 i CSS3
Znajomość SASS/LESS
Doswiadczenie w pracy z bazami noSQL