Tester oprogramowania

Abastra Sp. z o.o.
  • Umowa zlecenie Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2010 Rok założenia firmy

  • http://abastra.com WWW

Opis oferty

Co możemy Ci zaoferować?
  • Pracę na pełen etat w zgranym i młodym zespole,
  • Elastyczny czas pracy – chcesz pracować od 8-16? W porządku. A może nie lubisz wcześnie wstawać i wolałbyś przyjść dopiero na 10? Też ok. Nikt nie nakrzyczy na Ciebie jeżeli się spóźnisz 15 minut – po prostu zostaniesz trochę dłużej w biurze,
  • Różne formy zatrudnienia,
  • Szkolenia – zarówno z kompetencji miękkich, jak i branżowe,
  • Kartę sportową OK System,
  • Współpracę z międzynarodowymi klientami, m.in. z USA, Niemiec, Francji, Japonii, Chin i Indii,

Twoje zadania:

  • Projektowanie scenariuszy testowych,
  • Planowanie procesów testowych,
  • Współudział w procesie projektowania funkcjonalności oraz użyteczności tworzonego oprogramowania,
  • Przeprowadzanie testów zgodnie z procedurami i standardami oprogramowania,
  • Tworzenie oraz administrowanie środowiskami testowymi,
  • Opcjonalnie – udział w procesie automatyzacji testowania oraz tworzenia środowisk dla testów automatycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (mile widziani studenci zaoczni),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Znajomość różnych technik testowania (testy funkcjonalne, testy wydajnościowe, testy bezpieczeństwa),
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów.
Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży IT.

Jeżeli uważasz, że podołasz, wyślij do nas swoje CV na adres [email protected]. Pamiętaj, żeby w aplikacji zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

Metodologia pracy

O Abastra Sp. z o.o.

We love source code
Abastra jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania, która stawia sobie za cel budowanie przejrzystych i skutecznych rozwiązań technologicznych dla biznesu.