Junior Frontend Developer

NewPerspective

2 500 - 4 000 zł netto

Język programowania
Framework

NewPerspective - Essence of the knowledge and experience in recruiting specialists in IT & Hi-Tech & Telecom area. We don't look for new perspective. We create IT.

Obecnie dla naszego Klienta - polsko - angielskiej firmy, która tworzy zaawansowane strony internetowe i aplikacje webowe poszukujemy Junior Frontend Developera.

Miejsce pracy: Katowice (praca stacjonarna w biurze Klienta)

Wymagania

Twoje zadania:

Jako Junior Frontend Developer zajmiesz się cięciem layoutów w Photoshopie, a następnie pisaniem czystego, wysoce zoptymalizowanego front-endowego kodu, wykorzystując HTML5 i CSS (SCSS), jak również JS. Firma przykłada wagę do zgodności między projektem a gotową stroną/aplikacją widzialną w przeglądarce - umiejętność pisani kodu "pixel perfect" będzie bardzo ważna. Optymalizacja i szybkość działania projektów jest kluczowa, dlatego poza działającą stroną czy też aplikacją, kandydat będzie musiał również wiedzieć i znać techniki optymalizacji. Każdy projekt jest responsywny, dlatego do zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć również znajomość technik tworzenia responsywnych layoutów stron i aplikacji.

Czego oczekujemy?

Około roku doświadczenia lub przynajmniej doświadczenia potwierdzonego paroma projektami (link do Github mile widziany) oraz znajomości HTML5, CSS (Sass jako preprocesor, wykorzystujemy składnię SCSS), JavaScript (dodatkowym atutem będzie chociaż podstawowa znajomość AngularJS lub React), doświadczenia z SVG, Responsive Web Design.

Co możemy Ci zaoferować?

Wynagrodzenie 2,5 - 4k netto na start przy Umowie o pracę (B2B też wchodzi w grę), realną możliwość awansu na stanowisko starszego programisty lub kierownicze, play room, pyszną kawę i herbatę, świetną zespół, luźną atmosferę, wyjazdy do siedziby w Anglii, szkolenia, kursy i finansowanie egzaminów.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?
Wyślij CV poprzez formularz lub bezpośrednio: [email protected]

Metodologia pracy

O NewPerspective

We don't look for new perspective. We create IT.