Software Tester (Kraków)

GlobalForce
  • Umowa o pracę Umowa

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z wieloletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z sektora IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Software Tester

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Sprawdzanie właściwego funkcjonowania systemu poprzez operacje na poszczególnych elementach sieci,
• Analiza wymagań, tworzenie test case'ów, automatyzacja testów,
• Przygotowywanie i konfiguracja środowiska testowego, wykonywanie testów,
• Analiza i raportowanie wyników,
• Tworzenie i wspomaganie struktury automatyzacji oraz symulatorów.

Wymagania:

• Doświadczenie w branży IT (od 6 miesięcy do 3 lat),
• Wykształcenie wyższe związane z branżą IT, Telekomunikacją lub podobne,
• Znajomość technik, metodologi i narzędzi testowania oprogramowania,
• Mile widziane doświadczenie w dużych projektah,
• Umiejętność programowania w językach Python, Perl,
• Znajomość środowiska UNIX,
• Znajomość CDMA oraz LTE mile widziana,
• Mile widziana znajomość C++ w oparciu o programowanie w środowisku UNIX,
• Zdolności analityczne, proaktywność, otwartość na zmiany,
• Umiejętność pracy w grupach,
• Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w piśmie jak i w mowie).

Nasz Klient oferuje:

• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
• Możliwość pracy przy nowych technologiach oraz pogłębiania wiedzy w tej branży,
• Atrakcyjne wynagrodzenie z szerokim pakietem bonusów,
• Elastyczne godziny pracy,
• Wsparcie relokacyjne dla kandydatów z innych miast,
• Szeroki pakiet benefitów takich jak opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do przedszkola, bilety do kina, teatru, kupony obiadowe, karty multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych. Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.