.Net Developer Warszawa

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania dla sektora IT, skupiająca się na poprawie procesów oraz infrastruktury w organizacjach poszukuje .Net Developera. Jednym z kierunków działań firmy jest wsparcie Samorządów w zakresie m.in. kontroli zarządczej czy prognozy finansowej. Ponadto firma działa w sektorach: telekomunikacja, bankowość oraz energetyka.

Stanowisko: .Net Developer
Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Obowiązki:
Analizowanie potrzeb klienta oraz projektowanie rozwiązań IT,
Prace programistyczne,
Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
Dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego,
Dobra znajomość platformy .Net (C#, ASP.NET MVC, ASP.NET Web API, ASP.NET Core, SQL Server),
Dobra znajomość Microsoft Windows Workflow,
Wyższe wykształcenie,
Komunikatywność, chęć pracy w zespole oraz chęć zdobywania wiedzy i dzielenia się nią.

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy z Javascript+JQuery, HTML5, CSS3,
Znajomość MySQL, MS SQL, Oracle,
Dobra znajomość Linux/Unix, Apache, Shell
Oferta:
Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę bądź B2B,
Praca w biurze w centrum Warszawy,
Praca w około 5 osobowych zespołach (w zależności od wielkości realizowanego projektu),
Budżet na dodatkowe kursy, certyfikaty, wyjazdy na konferencje,
Wyjazdy oraz imprezy integracyjne. Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy.