PHP Web developer

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Firma F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. poszukuje osoby zajmującej się tworzeniem stron internetowych z czytelnym i spójnym kodem, zgodnie z dobrymi praktykami programowania.

Oferta:
- praca w międzynarodowym środowisku,
- udział w ciekawych projektach,
- miła atmosfera w pracy w biurze firmy zlokalizowanym w centrum miasta,
- klarowny zakres obowiązków i pełna specyfikacja zadań,
- uzyskanie doświadczenia w pracy w zespole,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Zadania:
- tworzenie dobrej jakości kodu wielokrotnego użytku.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dokładność,
- programowanie obiektowe w PHP,
- znajomość zasady działania frameworków MVC,
- dobra znajomość SQL (MySQL/PostgreSQL),
- znajomość HTML5, JavaScript (jQuery/AJAX) i CSS3 (Bootstrap),
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Mile widziane:
- znajomość rekomendacji PSR i zasad SOLID,
- znajomość frameworka Phalcon,
- znajomość systemu kontroli wersji (SVN/GIT),
- doświadczenie w korzystaniu z systemów zarządzania projektami i błędami (trac/Redmine),
- wykształcenie kierunkowe.

CV należy wysyłać wyłącznie w języku angielskim i formacie PDF.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Elastyczne godziny pracy

O F1 Outsourcing Development Sp. z o.o.

F1 Outsourcing Development Sp. z o.o. to prywatna firma outsourcingowa zlokalizowana w Krakowie, świadcząca usługi głównie dla klientów z Holandii, Belgii, Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii od 2008 roku. Rozwiązania, które stosujemy w naszych produktach i usługach są nadzorowane przez holenderskich specjalistów, którzy kładą nacisk na bezpieczeństwo, jakość i zastosowanie rozwiązań dostępnych open-source.