Frontend Developer - możliwe 2 dni pracy zdalnej w tygodniu

Mindbox
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2007 Rok założenia firmy

Język programowania
Framework
Inne

Poszukuję Frontend Developera, który dołączy do Scrumowego zespołu.
Projekt będzie realizowany dla Klienta z sektora bankowego.

Oferta dotyczy realizowania szeregu innowacyjnych projektów.
Oferujemy:
Praca zdalna po okresie wdrożenia w projekt (3 miesiące )
Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)
Współpraca na stałe, w perspektywie długoterminowej
Stabilną pracę w zgranym, multikulturowym zespole
Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, także za granicą oraz pracy z użyciem nowoczesnych technologii
Przejrzysty zakres obowiązków i jasne zasady współpracy
Interesującą i rozwojową ścieżkę kariery w obszarze IT

Wymagania

Zakres obowiązków:
Praca długoterminowa przy tworzeniu front-endu dużych aplikacji internetowych
Współpraca z zespołem SCRUM'owym, składającym się również z backend programistów, UI/UX designerów i testerów
Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania
Tworzenie i optymalizacja kodu z użyciem najnowocześniejszych technologii Wymagania:
Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3 (LESS / SASS), Responsive Web Design (RWD)
Bardzo dobra znajomość JavaScript – jQuery, AngularJS, OOP
Umiejętność pisania testów jednostkowych
Znajomość narzędzi do debugowania (Firebug, Chrome DevTools)
Zapewnienie spójności na różnych przeglądarkach desktopowych oraz mobile
Znajomość minimum jednego z systemów kontroli wersji (RTC, TFS, GIT, SVN)
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość ReactJS/ Typescript
Znajomość NodeJS lud d3.js

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Prysznic