Programista Delphi

Connectis

45 - 60 zł netto / godzinowo

Język programowania
Baza danych

Poszukujemy Programisty Delphi chętnego do udziału w długofalowym projekcie polegającym na rozwoju i utrzymaniu systemu naszego Partnera.

System jest napisany w Delphi, aktualnie jest tez rozbudowywany o nowe funkcjonalności w JAVA.
Aktualnie planowane są głównie prace rozwojowe w zakresie integracji z częścią javową oraz rozwoju interfejsu w Delphi. System jest używany w wielu firmach w Polsce.

Masz takie doświadczenie i chcesz poznać też Javę? Zgłoś się!

Wymagania

Wymagania kluczowe: Dobra znajomość Delphi, praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w oparciu o ten język (minimum 2 lata doświadczenia).
Znajomość teorii relacyjnych baz danych.
Umiejętność pisania skryptów w SQL.
Doświadczenie w budowie aplikacji opartych na bazach danych (preferowany Oracle).
Znajomość komponentów DX Controls (Developer Express).

Zadania:

 Prace integracyjne z częścią javową
 Rozwój interfejsu
 Współpraca z analitykiem i architektem w zakresie projektowania zmian w interfejsie