Analityk Systemowy

od 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Opis oferty

Analityku!

Cenisz sobie spokój, harmonię, lubisz kontakt z naturą a jednocześnie zależy Ci na satysfakcjonującej dobrze płatnej (częściowo zdalnej) pracy w branży ubezpieczeniowej? Znasz język angielski?

Jeśli tak, mam dla Ciebie super ofertę!
Proponuję Ci pracę w mieście, w którym kwitnie turystyka wodna, rowerowa i piesza. Bliskość Wigierskiego i Suwalskiego Parku Narodowego sprawi, że odpoczniesz od miejskiego zgiełku a żubry zastąpią samochody ;) Mazury – Cud Natury :)
Lokalizacja: Suwałki;
Stawka(uzależniona od doświadczenia i poziomu kompetencji): od 6 tys zł netto
Umowa: Umowa o pracę
Czas trwania: „od wczoraj" ;) do nieskończoności/projekt bezterminowy

Wymagania

Wymagania dla kandydatów: Wykształcenie wyższe w zakresie informatyki;
Biegła znajomość języka angielskiego;
Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;
Dobra znajomość MS Project;
Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia;
Komunikatywność, rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność;
min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

Główne obowiązki:

Analiza procesów biznesowych;
Sporządzenie i uzgadnianie specyfikacji techniczno-biznesowych w języku angielskim, dla implementacji/optymizacji procesów biznesowych w nowym systemie ubezpieczeniowym;
Organizowanie testów zaimplementowanych rozwiązań;
Szykowanie instrukcji użytkowników, a także ich szkolenie.