Junior SAP FI/CO Consultant

TALLY WEiJL

4 000 - 7 500 zł netto

Opis oferty

Oferujemy:

• Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Udział w ciekawych i rozwojowych projektach opartych na najnowszych rozwiązaniach, m.in. SAP HANA, Fiori/UI5, IS Retail, CAR
• Udział w cross-funkcjonalnych projektach ze specjalistami różnych modułów (możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem wybitnych specjalistów z dziedziny FI/CO, BW, SD/MM, IS-Retail, PI, ABAP)
• Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu codziennymi wyzwaniami w międzynarodowej, dynamicznie rosnącej organizacji
• Projekty średnio- i długoterminowe
• Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę Multisport
• Prestiżową i dogodną lokalizację w samym centrum Warszawy

TALLY WEiJL to:

• Dynamiczny rozwój –– w ciągu niespełna 2 lat potroiliśmy liczebność oddziału w Polsce
• Realny wpływ na biznes - kształtowanie globalnych procesów dla naszych 800 sklepów
• Wszechstronność – specjaliści
z dziedziny IT oraz finansów, analitycy, lingwiści i wiele innych
• Kompetencja i innowacyjność –rozwiązania pionierskie na polskim rynku IT (HANA, Fiori/UI5, SAP CAR, IS-Retail)
• Energia i aktywność – sami tworzymy przyszłość swoją i firmy
• Ambicja i doskonalenie – uczymy się wspólnie podejmując nowe wyzwania

Chętnie opowiem więcej w rozmowie telefonicznej. Zapraszam do kontaktu pod [email protected] lub +48 604 772 138. :)

Wymagania

Główne zadania: • Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników przy codziennych zadaniach
• Proponowanie i realizacja zmian konfiguracji oraz usprawnianie istniejącego systemu
• Adaptacja modułu FI zgodnie z wymaganiami SD/MM
• Udział w projektach FI/CO
• Monitorowanie IDOC'ów oraz zadań w tle

Wymagania:

• 1-3 lata doświadczenia w konfiguracji SAP FI/CO jako Key User lub Konsultant
• Ukończone studia wyższe o kierunku finanse i rachunkowość lub ekonomia
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Mile widziana znajomość ITIL, Agency Business oraz metodologii programowania

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Zniżka pracownicza w sklepach TALLY WEiJL
  • Cykliczne imprezy firmowe
  • Panoramiczny widok z 18 piętra

O TALLY WEiJL

Founded with love
TALLY WEiJl to dobrze znany międzynarodowy producent mody dla młodych kobiet, którego siedziba główna mieści się w Bazylei. Z 800 sklepami w całej Europie i na Bliskim Wschodzie, zwracamy się w stronę zapewnienia naszym klientom sprzedaży wielokanałowej (Omni-channel). Aby naprawdę umożliwić taki proces musimy dostosować i zaadaptować nasze globalne systemy IT, takie jak SAP ERP, New Pos solution, CRM i Ecommerce. Ostatni z nich rozpoczął swoje działanie w zeszłym roku i aktualnie eksperymentujemy jego zastosowaniami w sprzedaży wielokanałowej, takimi jak kliknij i odbierz, usługa zamówienia w sklepie, zwroty w sklepie i tym podobne. Naszym celem jest oferowanie prostych i przyjemnych zakupów w domu, w podróży i w sklepie.
Nasz dział IT back-office musi zostać dostosowany i przygotowany do wpływu jaki ten proces będzie miał na centralny system ERP/SAP. Aby przyspieszyć nasz rozwój i wypełnić założone w projekcie cele, postanowiliśmy stworzyć w Warszawie nowe centrum rozwoju jako część naszego zespołu IS z siedzibą główną w Bazylei (Szwajcaria).