Starszy Programista ETL

Yellow Heads Polska sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm informatycznych działających w Europie Środkowo-Wschodniej, specjalizującej się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki, realizującej duże projekty IT poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu programistów na stanowisko: Starszy Programista ETL - Warszawa
Nr ref.: SD

Wymagania

Zadania:
• Prowadzenie prac projektowych i wdrożeniowych w zakresie budowy hurtowni danych (centralne repozytorium danych, korporacyjny model danych, metadane operacyjne i biznesowe, kontrola jakości danych, interfejsy).Testowanie rozwiązań informatycznych.
• Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej.

Oczekiwania:
• 4-5 lat doświadczeń w programowaniu procesów ETL.
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
• Doświadczenie w pracach rozwojowych hurtowni danych opartych na Oracle.
• Znajomość programowania na platformie integracyjnej Informatica PowerCenter (wersja 9.x).
• Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych oraz języka SQL.
• Znajomość modelu gwiazdy i płatka śniegu oraz sposobów wersjonowania wymiarów.
• Znajomość języka programowania PL/SQL na środowisku Oracle 11g.
• Język angielski na poziomie średniozaawansowanym.
• Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze bankowym.
• Znajomość systemu Linux oraz języków skryptowych.
• Znajomość narzędzia Oracle Data Relationship Management.