Programista Baz Danych MS SQL

HR Bank

Firma doradztwa personalnego HR Bank, specjalizująca się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla poszukuje dla swojego Klienta, firmy z branży IT kandydata na stanowisko: Programista Baz Danych MS SQL.

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy z bazami danych MS SQL
  • Minimum rocznego doświadczenia w programowaniu baz danych MS SQL (TSQL)
  • Umiejętności projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenia w prowadzeniu analizy wymagań biznesowych
  • Znajomości języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (3 tygodniowy wyjazd do Londynu)
  • Wykształcenia wyższego

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania (SQL)
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Analiza wymagań biznesowych klienta

Klient oferuje min pracę przy ciekawym projekcie ( praca zdalna)
oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: [email protected]

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.