Programista aplikacji mobilnych na platformę Android

TeamQuest Sp. z o.o.
Język programowania

Dla jednego z naszych Klientów - firmy zajmującej się dostarczaniem usług IT - praca przy projektach z branży finansowej, poszukuję Developera Android.

Opis projrktów:

1. Aplikacja dla sieci Doradców pracujących w terenie na rynek międzynarodowy. Aplikacja wykorzystuje bazy danych wewnątrz urządzenia, które muszą być zaszyfrowane ze względów bezpieczeństwa oraz dynamiczne struktury danych pozwalające na różną konfigurację pól i walidacji pomiędzy rynkami.
2. Mobilny asystent finansowy - aplikacja pozwala na zebranie informacji dotyczących finansowego życia klienta (przychody, koszty, ubezpieczenia, produkty inwestycyjne, cele finansowe itp). I na tej podstawie przeprowadzić symulację przepływów finansowych danej osoby (oraz całego gospodarstwa domowego). Dzięki temu można jasno przedstawić, że przy obecnej strukturze koszty/przychody/wykorzystywane produkty finansowe realizacja postawionych celów może się okazać niemożliwa.

Wymagania

Realizowane zadania: Implementacja komponentów biznesowych w technologii Java/Android
Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację biznesową
Implementacja testów jednostkowych
Integracja z systemami zewnętrznymi
Wsparcie procesów analizy
Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Od Kandydata wymagamy:

Bardzo dobra znajomość programowania w języku Java w środowisku Android
Bardzo dobra znajomość SQL i zagadnień związanych z SQLite
Znajomość systemów wersjonowania (SVN)
Sumienność i dokładność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację ustną i pisemną oraz czytanie i pisanie dokumentacji
Dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

Znajomość Objective-C/iOS
Znajomość C# .NET