Embedded C Developer (Connectivity)

ZeroChaos Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania

Dla swojego klienta, miedzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy osoby na stanowisko: Embedded C Developera (Connectivity)

Miejsce pracy:
Wrocław

Zakres obowiązków:

• Kontakt z klientem,

• Rozwijanie driverow Wi-Fi opartych na platformie linuxowej,

• Open source upstreaming,

• Testownie stabilności platformy

• Precertyfikacja Wi-Fi Aliance

Wymagania:

• Doświadczenie z Linux kernel space programming

• Wiedza z zakresu Linux device model oraz driver framework

• Dobra znajomość języka C/ C++ (w szczególności warstwie embedded)

• Doświadczenie z RTOS

• Dobra zanjomość języka angielskiego w mowie I piśmie

Mile widziane:

• Doświadczenie z zakresu WiFi- 802.11 a/b/g/n, stack Linux wireless drivers

• Doświadczenie z analizą protokołów sieciowych (Wireshark, TCP dump)

• doświadczenie z Thread, ZigBee, Z-Wave

• znajomość BT/BLE

Oferujemy:

• Współpraca oparta na relacji B2B

• Prace w międzynarodowym środkowisku

• Elastyczne godziny pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Ciągłą naukę i rozwój kariery zawodowej w firmie o skandynawskiej kulturze pracy