Ruby on Rails Developer (18.000 PLN/częściowo zdalna)

16 000 - 18 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Szukam doświadczonej osoby dla startup'u z Dubaju poszukuję doświadczonego i w pełni samodzielnego developera Ruby do pracy przy ich najnowszym projekcie. Jest to platforma bookingowa adresowana do branży spa/wellness, działająca w 200 krajach na świecie, notująca milion transakcji miesięcznie i zdolna obsłużyć kilka tysięcy indywidualnych użytkowników jednocześnie. Klient zadeklarował, że mogę swobodnie poruszać się w budżecie do 18 000 netto (na rękę), jednak jeśli pojawią się wyższe oczekiwania finansowe poparte odpowiednim skillem i doświadczeniem, to jak najbardziej jest w stanie odnieść się do nich poważnie.

Proponuje projekt green fieldowy (zero legancy code), pracę z kodem 4.0 na CodeClimate, masę rozwiązań prototypowanych, duży udział nierelacyjnych rozwiązań przy bazach danych przy i najświeższy pakiet technologiczny.

Projekt realizowany jest w Warszawie, mój klient zapewnia oczywiście wsparcie przy relokacji i możliwość częściowej pracy zdalnej(maks. 2 dni w tygodniu).

Wymagania

Twoje zadania: Rozwijanie platformy bookingowej adresowanej do branży spa/wellnes
Pracę w zespole 5 doświadczonych developerów
Projektowanie nowych rozwiązań
wywieranie realnego wpływy na kierunek w którym podąża projekt

Od Kandydatów wymagamy:

3+ lata doświadczenie w pracy z Ruby i Ruby on Rails
Doskonałej znajomości RoR 4.2
Znajomości najnowszych wzorców (presenters i service objects)
Zorientowania w strukturach asynchronicznych (scenariusz wzmożonego eksportu, message passing)
Umiejętności pracy z PostgreSQL również za pośrednictwem ActiveRecord's
Znajomości Redisa
Znajomości JavaScript z jQuery i Lodashem na ESLint
Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością kodu ES6 przy użyciu Reacta i architektury Flux
Radzenie sobie z szybko rosnącą ilością mikro-serwisów
Znajomość zewnętrznych API
AWS
Twilio
Mandrill
Heroku
Znajomości AJAX
Znajomości JSON
Umiejętności budowy narzędzi do monitorowania i raportowania
Dobrych zdolności komunikacyjnych

Dodatkowe atuty:

Znajomość Elixir (rozważany do wprowadzenia w projekcie)

Oferujemy:

Wynagrodzenie na poziomie 18 000 PLN netto (możliwe wyższe, jeśli oczekiwania są poparte odpowiednimi umiejętnościami)
Wsparcie New Relic przy optymalizacji osiągów
Wsparcie Code Climate przy pracy nad Ruby (Robocop) i JavaScript (ESLint)
Możliwość prototypowania nowych rozwiązań mogących rozwinąć projektowych
Greenfieldowy projekt bez legancy code
Pakiet relokacyjny
Elastyczne godziny pracy
Bardzo dobrze zlokalizowane nowoczesne biuro
Bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
Konferencje, szkolenia i warsztaty zgodne z zainteresowaniami
Śniadania, napoje i dni z warzywami, owocami lub ciastem
Zajęcia językowe
Świetnie wyposażoną bibliotekę techniczną
Relaxroom z konsolą, dartami itd.