Programista ASP.NET

Arche Consulting

od 4 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z oddziałem w Żywcu poszukujemy kandydatów na stanowisko ASP.NET Software Developer

Zakres obowiązków:
  • współtworzenie aplikacji w środowisku internetowym,
  • generowanie raportów w oparciu o bazę danych MS SQL,
  • analiza systemów informatycznych pod kątem ulepszeń i optymalizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu Informatyki i programowania lub student studiów zaocznych lub ostatniego roku studiów dziennych,
  • dobra znajomość języka zapytań SQL
  • dobra znajomość technologii ASP.NET
  • znajomość języka PHP
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • kreatywność w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań dla użytkowników
  • dobra znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej międzynarodowej firmy,
  • stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • szkolenia zapewniające rozwój osobisty,
  • proces szkolenia przy wdrażaniu na nowym stanowisku pracy,
  • bogaty pakiet socjalny (bony, paczki mikołajkowe, ubezpieczenie grupowe dla pracowników, Multisport),
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • atrakcyjny system wynagradzania.