SCRUM MASTER

CORE Services
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław OFERUJEMY:
1. Długoterminową współpracę
2. Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności oraz oczekiwań
3. Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
4. Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport)

Wymagania

ZADANIA: 1. Wdrożenie oraz programowanie w Scrum
2. Realizacja zadań projektowych z zespołem deweloperskim
3. Prowadzenie szkoleń dla członków zespołu deweloperskiego
4. Wsparcie Właściciela Produktu podczas tworzenia Rejestru Produktu
5. Dostarczanie wymagań, testów akceptacyjnych projektów, odbiorów biznesowych
6. Tworzenie oraz rozwój dokumentacji wspierającej zwinny proces zarządzania projektami
7. Raportowanie własnej pracy

WYMAGANIA:

1. Min. roczne doświadczenie na stanowisku Scrum Mastera oraz 3-5 lat pracy jako analityk/tester/programista przy procesie wytwarzania oprogramowania
2. Bardzo dobra znajomość zwinnej metody SCRUM (+ Certyfikat Scrum Mastera)
3. Dobra znajomość zagadnień z zakresu zarządzania projektami (PMBOK)
4. Podstawowa znajomość obiektowych języków programowania, np. JAVA
5. Umiejętność obsługi JIRA, SVN, CVS,
6. Znajomość języka SQL
7. Praktyczna znajomość bankowości internetowej/mobilnej oraz wiedza dot. procesu kredytowania

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o kliknięcie APLIKUJ TERAZ lub o przesyłanie aplikacji na adres email: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.