Konsultant Logistyki drugiej linii wsparcia

HICRON
  • Umowa o pracę Umowa

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.hicron.com WWW

Inne

Opis oferty

Jakie zadania czekają na mnie w Hicron?
• Obsługa incydentów w zakresie wsparcia modułów logistycznych zgodnie obowiązującymi SLA,
• Implementacja rozwiązań programistycznych i modułowych dla międzynarodowych przedsiębiorstw,
• Udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji techniczno-biznesowych,
• Utrzymanie relacji z Klientem,
• Praca w zgodzie ze standardami ITIL

Co Hicron mi oferuje?
• Dołącz do najlepszych Konsultantów SAP w stabilnym i doświadczonym zespole ,
• Pracuj na co dzień zgodnie z najwyższymi standardami,
• Współpracuj z Klientami działającymi na arenie międzynarodowej,
• Zaangażuj się w inicjatywy społeczne i sportowe,
• Skorzystaj z bogatego pakietu benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne, rywalizacje sportowe),
• Bądź mentorem i wspieraj rozwój młodszych Konsultantów:
o Jako mentor rozwiń swoje umiejętności w roli trenera
o Korzystaj z dostępu do pełnego zakresu materiałów szkoleniowych – SAP Learning Hub.

Czego Hicron wymaga ode mnie?
• Min. 3-letniego doświadczenia we wdrożeniach lub wsparciu klientów w logistycznych modułach systemu SAP (MM, SD, PM, QM)
• Bardzo dobrej znajomości przynajmniej jednego modułu logistycznego
• Wysokich zdolności analitycznych,
• Umiejętności rozwiązywania problemów,
• Samodzielności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,
• Dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziane:
• Znajomość języka niemieckiego,
• Znajomość takich modułów systemu SAP jak VMS, WTY, CRM,

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Telefon służbowy

O HICRON

HICRON – systemy ERP wspomagające zarządzanie, business it solutions <section>

Firma HICRON specjalizuje się w projektowaniu oraz wdrażaniu zaawansowanych systemów IT typu ERP oraz SAP, które wspomagają współczesne zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferujemy kompleksowe, innowacyjne rozwiązania z zakresu IT (Bussines IT Solutions) oraz profesjonalne doradztwo dla dużych i średnich firm z zakresu zastosowania oraz funkcjonowania SAP ERP i SAP BusinessObjects.

Oprócz tego HICRON zajmuje się integracją, jak również projektowaniem dedykowanych rozwiązań IT, korzystając z nowoczesnych technologii PHP, .Net, Java.

</section>