Inżynier Programista C/C++

IT Kontrakt

Dla naszego Klienta – światowego dostawcy rozwiązań elektronicznych i technologii systemowych dla sektora automotive, poszukujemy specjalisty na stanowisko: Inżynier Programista C/C++

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: KW/C++/KRK/10/P

Wymagania

Obowiązki (w zależności od projektu):
  • Tworzenie oprogramowania dla samochodowych systemów multimedialnych (nawigacja, systemy audio, telewizja)
  • Lub udział w tworzeniu oprogramowania dla elektronicznych systemów kontroli i sterowania stosowanych w samochodach
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Bardzo dobra znajomość języka C lub C++
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość architektury i zasad działania mikroprocesorów
  • Podstawowa znajomość elektroniki
  • Znajomością inżynierii oprogramowania oraz systemów operacyjnych czasu rzeczywistego
  • Znajomość systemów wbudowanych i czasu rzeczywistego
  • Znajomością systemów Linux lub QNX
Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do jednego z wielu prestiżowych projektów z branży automotive
  • Zatrudnienie bezpośrednio na etacie u Klienta
  • Bogaty system benefitów (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna)
  • Parking samochodowy i rozbudowaną infrastrukturę rowerową
  • Dofinansowanie szkoleń oraz nauki języka angielskiego
  • Dla pasjonatów - możliwość skorzystania z aut testowych oraz codzienny kontakt z nowinkami motoryzacyjnymi

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: [email protected].
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami. IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Inżynier Programista C/C++.
Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.