Programista C#

Sales For
Język programowania
Framework

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest jeden z wiodących wytwórców profesjonalnych rozwiązań w druku 3D dla środowiska biznesowego. W związku z dynamicznym rozwoje firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: PCK/O/36/2016
Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwój oprogramowania dla druku 3D,
  • Współpraca z zespołem programistycznym,
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projektu,
  • Utrzymywanie oraz poprawki do istniejących aplikacji.
Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w rozwoju oprogramowania na platformie .NET,
  • Bardzo dobra znajomość języka C#,
  • Znajomość programowania z uwzględnieniem cross-platform,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • Doświadczenie z OpenGL będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla platformy OS X (Objective-C / Swift) będzie dodatkowym atutem,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność.
Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr PCK/O/36/2016

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).