Full Stack Developer

Sales For

4 500 - 13 500 zł netto

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest lider na rynku dostawców usług IT zajmujący się tworzeniem pionierskich rozwiązań znacząco wpływających na korzystanie z Internetu. Klient jest odpowiedzialny za rozwój systemów i serwisów, z których regularnie korzystają 23 milionów ludzi w Polsce i w Europie. W związku z intensywnym rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Full Stack Developer.

Oferujemy:
- współpracę na umowię o pracę lub B2B
- Pracę z ekspertami w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
- Stabilne środowisko pracy
- Pakiet socjalny w postaci systemu kafeteryjnego – karta multisport, opieka medyczna i wiele innych
- Ambitne wyzwania nad projektami działającymi w niespotykanej w polskim Internecie skali dające dużą możliwość rozwoju zawodowego
- Laptopa i tyle monitorów ile potrzebujesz do wygodnej pracy
- Międzynarodowe środowisko

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: FSD/K/133/2016

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Wymagania

Obowiązki:
- Tworzenie całkowicie nowego panelu użytkownika do dużego systemu CMS w postaci Single Page Application z wykorzystaniem najnowszych technik HTML5 i JS
- Rozwoj nowych i obecnych funkcji systemu poczynając od panelu redakcyjnego poprzez mikroserwisy backendowe działające w naszej chmurze (NodeJS i Python) aż po warstwę bazy danych (Postgres, Cassandra, SOLR i Redis)
- Automatyzowanie testów funkcjonalnych i jednostkowych
- Przeglądy kodu innych programistów w zespole
- Monitorowanie rozwiązań przy użyciu zaawansowanego systemu monitoringu
- Usuwanie awarii i eliminowaniem źródeł ich występowania Wymagamy:
- Bardzo dobrej znajomości JavaScript frontowego (Angular, React lub podobne) oraz backendowego (NodeJS), a także zainteresowania najnowszymi zmianami w tym języku
- Bardzo dobrej znajomości HTML5
- Doświadczenia w używaniu systemu kontroli wersji Git
- Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
- Znajomości zasad działania i różnic pomiędzy bazami SQL (Postgres) i NoSQL (Cassandra)
- Szukamy full-stack developera, ale jeśli do tej pory pracowałeś/aś tylko we froncie lub tylko w backendzie, a lubisz poznawać nowe rzeczy, to też chętnie z Tobą porozmawiamy

Mile widziane:
- Doświadczenie przy tworzeniu systemów zarządzania treścią
- Doświadczenie w używaniu systemów Continuous Integration
- Dobra znajomość Python 3
- Znajomość zwinnych metodyk SCRUM lub Kanban