Programista JAVA

Team Connect
Język programowania
Framework

Opis oferty

Team Connect to doświadczona firma technologiczna
zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora IT.

OFERUJEMY:
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Projekty zgodnie z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami
  • Kartę MultiSport, opiekę medyczną, firmową łódkę na Mazurach oraz apartament w Austrii
  • Możliwość wyboru formy współpracy, czasu pracy oraz miejsca zatrudnienia
  • Pomagamy w kwestiach organizacyjnych, prowadzimy kwestie kadrowo-płacowe, pomagamy w procesie relokacji
  • Wspieramy w założenie działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniu
  • Gwarantujemy ciągły dostęp do nowych projektów
  • Współpracę z wiodącymi firmami IT, międzynarodowymi oraz polskimi

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wytwarzanie nowych i utrzymywanie istniejących aplikacji oraz systemów
  • Projektowanie architektury aplikacji
  • Analiza wymagań biznesowych, projektowanie rozwiązań na podstawie wymagań oraz przygotowanie dokumentacji technicznej i utrzymaniowej
  • Przygotowywanie planu testów oraz prowadzenie testów

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość frameworków Spring oraz Hibernate,
  • Bardzo dobra znajomość języka Java 5 i nowszych,
  • Bardzo dobra znajomość obiektowych wzorców projektowych,
  • Umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL,
  • Znajomość systemu operacyjnego Unix/Linux,
  • Znajomość technologii rodziny XML, Web Services, JMS
  • Znajomość języka angielskiego