C++ Software Developer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Miejsce pracy: Kraków
Wynagrodzenie: 6 000 netto (UoP)
Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- Zatrudnienie na jasnych i stabilnych warunkach w rozwijającej się firmie, której rozwiązania
są stosowane przez światowych liderów w branży telekomunikacyjnej
- Zgrany i profesjonalny zespół współpracowników
- Pracę przy ambitnych i ciekawych projektach
- Międzynarodowe środowisko pracy, współpraca z zespołem programistów z UK (możliwość wyjazdów oraz szkoleń w Wielkiej Brytanii)
- Dostęp do najnowszych systemów i narzędzi pracy
- Zadaniowe podejście do czasu pracy
- Prywatną opiekę medyczną
- Elastyczność formy współpracy (uzależnione od preferencji Kandydata)
- Premie, nagrody uznaniowe
- Pakiet relokacyjny

Zakres obowiązków:
-Rozwijanie oprogramowania narzędziowego i warstwy dostępu do danych aplikacji klienta (back-end)
-Rozwijanie oprogramowania narzędziowego wykorzystującego model klient-serwer
- Współpraca z międzynarodowymi zespołami na etapach definiowania wymagań, projektowania, implementacji, testowania i wdrażania w celu dostarczenia rozwiązań najlepszych technicznie, wydajnościowo i jakościowo
- Możliwe krótkoterminowe wyjazdy zagraniczne

Wymagane umiejętności:
- Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
- Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego
-Dobra znajomość znajomość C++11, STL, Boost
- Znajomość zagadnień programowania obiektowego i wielowątkowego, synchronizacji