Programista JAVA

Hatomi Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Inne

Oferujemy stałą pracę w wymiarze pełnego etatu. Zakres obowiązków:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań z wykorzystaniem technologii Java/JEE
  • testowanie zrealizowanych funkcjonalności systemów
  • przygotowywanie dokumnetacji technicznej do wykonanych zmian
  • praca z zespołem dedykowanym do tworzenia rozwiązaniń
  • wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę

Wymagania

Oczekiwane:
  • praktyczna znajomość programowania w Java
  • znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets, HTML, JavaScript, SOAP)
  • znajomość relacyjnych baz danych (język SQL)
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:

  • znajomość innych języków programowania np. PHP, Python, C#, Perl lub inne
  • znajomość frameworków np Symfony, Zend, Django, .NET lub inne
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów oprogramowania
  • znajomość konfiguracji i administracji serwerów aplikacji (Jboss, Tomcat)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych