Developer Java Spring

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Poszukuję w Poznaniu osoby na stanowisko Java Developer. Moim Klientem jest software house, zajmujący się produkcją oprogramowania dedykowanego. Mają również własne do zarządzania projektami. Biura się znajdują w Berlinie i Poznaniu.
W związku z poszerzeniem zespołu poszukują osoby na wspomniane wyżej stanowisko.

Wymagania

Opis stanowiska: update wytwarzanego oprogramowania
Tworzenie szczegółowej dokumentacji
Raportowanie

Od kandydatów oczekujemy:

Programowanie obiektowe
Ponad dwa lata doświadczenia komercyjnego w Javie
Biegła znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra znajomość frameworku Spring
Kreatywny sposób rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

Doświadczenie:
w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile)
Znajomość JavaScript
w wykorzystaniu narzędzi do kontroli wersji (GIT)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
Elastyczny czas pracy
Dostęp do najnowszych technologii
Niekorporacyjną atmosferę pracy