Programista JAVA

CORE Services
Język programowania
Framework

Firma CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora publicznego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

OFERUJEMY:
• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii.
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

OPIS STANOWISKA:
• Tworzenie kodu źródłowego systemu tworzonego od podstaw,
• Pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi,
• Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i eksploatacyjnej,
• Aktywny udział w wymianie wiedzy wewnątrz zespołu. OCZEKIWANY PROFIL:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku programisty,
• Znajomość Java/J2EE,
• Znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania,
• Znajomość zagadnień teoretycznych i praktyki używania JPA oraz Hibernate,
• Znajomość wybranych technologii: JBoss, EJB 3, AJAX, JSP 2, Web Services, JUnit, Git,
• Znajomość XML/XSLT, JQuery oraz frameworków minimum JSF typu PrimeFaces 3.5+,SQL oraz baz danych (np. PostgreSQL, Oracle),
• Znajomość serwerów aplikacyjnych (np. JBoss, WebLogic),
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
• Mile widziane doświadczenie w metodologii SCRUM.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.