Architekt Rozwiązań IT

CORE Services

Firma CORE Services działa na rynku od 2010 roku, zdobywając doświadczenie w outsourcingu i rekrutacji do projektów informatycznych w całej Polsce oraz budując w tym czasie jedną z największych baz specjalistów w branży IT.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z sektora finansowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Architekta Rozwiązań IT
Miejsce pracy: Wrocław
OFERUJEMY:

• Możliwość rozwoju z wykorzystaniem najnowszych technologii.
• Długoterminową współpracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności.
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B).
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

• Przygotowanie architektury rozwiązania dla projektów.
• Konsultacje w zakresie architektury projektu integracyjnego oraz dotyczących go standardów.
• Udział w odbiorach analiz biznesowych razem z oceną wykonalności wymagań.
• Udział w optymalizacjach procesów biznesowych.
• Opracowanie projektu integracyjnego rozwiązań informatycznych, koordynowanie projektantów.
• Wykonywanie odbiorów dokumentacji projektowej.
• Udział w procesie wyboru dostawcy oprogramowania.
• Współpraca z dostawcami.
• Opracowywanie i utrzymywanie standardów dotyczących architektury rozwiązań. OCZEKIWANY PROFIL:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku architekta rozwiązań IT.
• Praktyczna znajomość UML i BPMN2.
• Znajomość narzędzi CASE (zwłaszcza Sparx Enterprise Architect).
• Znajomość architektury SOA i technologii integracyjnych.
• Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) pozwalająca na swobodną komunikację.
• Mile widziane certyfikaty z obszaru standardu TOGAF® 9.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email:
[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

O CORE Services

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.