Java Developer

Antal International
Baza danych
Framework
Inne

Obecnie dla międzynarodowej firmy oferującej usługi z zakresu technologii informatycznych, m.in. consulting, managed services, system integration, poszukujemy doświadczonego Programisty JEE do Wrocławia

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:
  • Kilkuletnie doświadcznie w programowniu JEE,
  • Znajomość frameworka Spring, mile widziny Hibernate,
  • Praktyczna znajomość JavaScript, HTML, jQuery,
  • Ugruntowana wiedza z zakresu serwerów aplikacji JSF i JSP,
  • Znajomość języka SQL i baz danych Oracle,
  • Mile widziane: Websphere, Eclipse,
  • Dobra znajomość j. angielskiego.
Zakres obowiązków:
  • Analiza wymagań projektowych,
  • Współpraca z projektantem aplikacji przy tworzeniu aplikacji webowych dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Projektowanie i tworzenie rozwiązań programistycznych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.