Absolwent/Student Informatyki - Młodszy Programista - Wroc

Tigura Sp. z o.o.

3 000 - 8 000 zł netto

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko: Młodszy Programista
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
- implementacja i testowanie aplikacji;
- tworzenie dokumentacji technicznej;
- współpraca z zespołem.

Oczekiwania:
- znajomość środowiska .NET;
- praktyczna znajomość JavaScript, HTML 5, Visual Basic, SQL, C# lub innego języka programowania;
- znajomość produktów Microsoft z obszaru MS Server, MS SQL lub IIS;
- wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub studenci ostatnich lat;
- doświadczenie w realizacji projektów informatycznych – doświadczenie komercyjne nie jest konieczne!;
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej;
- dbałość o szczegóły;
- kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
- gotowość do podejmowania podróży służbowych.
Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę w firmie posiadającej własne produkty – nie outsourcing'owej;
- przyjazną atmosferę;
- wysokiej klasy sprzęt;
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
- udział w interesujących i rozwijających projektach;
- kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem Młodszy Programista